Hakkımzıda

Hakkımızda

Biz Kimiz? 

Kahramanmaraş'ta 2005 Yılından günümüze kadar bir çok sektöre evden eve nakliyat veren uzman ekibimiz bir çok isimle ön plana çıkmıştır. Tüm bu zaman zarfı içinde kusursuz müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran ve çizgisini hiç bozmayan ekibimizle yıllaca süregelen bu evden eve nakliyatda artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız tüm teknoloji ve gelişimi kalbinde büyüten ve sürekli gelişen ekip tecrübesiyle artık ismimin Kent Evden Eve Taşımacılık olarak siz değerli müşterilerine evden eve taşımacılık sektöründe öncü yenilikleri sunmaktan gurur duyarız.

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Kalite Anlayışımız

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

Kent taşımacılık Kahramanmaraş bölgesinde evden eve nakliyat, ofis taşıma, asansör kiralama, şehiriçi şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

+15 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.